Top Channel Albania

Top Channel Albania Top Channel Albania

 • 30
 • 3,4 tis.
Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Video

Komentarjev

 • Presin femren me injorante

 • 🤣🤣🤣🤣

 • Uaaaa ua,pupel more pupel si tullumbac me helium uuuu ku paskam qene

 • Kjo antonela e hurit dhe I litarit I fut duart cep me cep te meshkujt

 • 12:10 poe jane 3 goca more Andi . Apo harrove qe Sindi skishte hyre ende 😆

 • Ti e meriton postin e shefit te ekzekutivit ne Shqiperi.

 • Gjynaf nuk paske qen burre paske qen nje cop mish me sy asaj I more jeten pa shkak o cte them

 • Beni dozen 4 obudallenje ke mashtroni ka budallenje mashtrusa mashtusa turp turp jepini dollaret bill gejs

 • Shef kola :un thash se kishe ven tubin po ti paske ven zorren, ti me paske miel🤣🤣🤣🤣🤣

 • Le ta vendosë, apo nuk ia mban.

 • U mblodhen kta 3 kriminelat e Krimishengenit te hapur

 • pse Po rreni kit kerkushe nuke thote gje nga media gjermane mes shpallni lajme tè rrena

 • ahahhahaha

 • Po mor po, nuk e paska dijt Hajredin pasha se do punonte te shpit e barit!!🤢 Te paguash 25mije sterlina,per te shkuar ne Angli!, me pune te ndershme te duhet nja 3vjet ti shlyesh ato leke., Me ate shifer nuk shkon njeri ne Angli per te lare pjata.

 • 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

 • 125 shtete me leviz Shqiperia lirshum i kan nga PD e Sali Berishes Kryminister Ndersa 2 shtete me leviz lirshum Maqedoni Serbi E keni nga Edi Rama 125 te Salihut E 2 te Edi Rames 127 mund te leviz Shqiperia lirshum

 • I nderuar Professor kabo ti je nje vlere shum e madhe Akademiker dhe intelektuale ju pershendes.

 • O zot

 • Esht e vjeter kjo genjeshter por gjej noi tj ndroje genjeshtren se nuk i ha me anglezi kto !

 • Me mire ne atdhe dhe ti heqin shamite se tu shqyejne breket arabet

 • DAle dale ku e kan akoma Do ti paguajn shtrenjt te gjithe Ky person qe vdiq esht martir i demokracis Burg varje per keta kriminel

 • Burg vetem burg Per te dyja edhe per te ëmen edhe per mjeken budallicat ptuuuuuu mos pafshi dite me sy rrace e flliqt

 • Ore, me ket treg tperbashket zoti rama ju ka thyer kembet shqiperis dhe krejt shqiptarve kudo qejane. Ne vend se ta izolojn serbin zoteriu ja jep mundesin per te qen ne krye te tabele prap serbin. Si tmos kish ndollur asgje.

 • E cfare do te mesojme ne per 2 jave kur nuk kemi mesuar asgje gjithe vitin... me shume "online" se sa ne shkolle😏 Edhe online qe ishim mesim nuk benim fare sepse pertonin mesueset A pika qe su bie me perseritjet tuaja

 • Bravo ju qoft kjo protest eshte shume me vend. Kosova problemin me te madh e ka tash prej shqipris jo veq shteti qe eshte ne krah te serbis po edhe nji pjes e madhe e popullit po e perkrahin edi ramen

 • Vazhdojn pollavrat e Vuqiqit me popull te vet se i ka cof morri spo din kur me ja bèr varrimin se nuk po ja nxan arkivoli.

 • 🤣🤣🤣

 • Rama ka harruar qe vuqiqi ishte nxens i miloshit

 • Qa i duhen kto kaka trojeve te Gjergj Kastrijotit ikini muta rrini atje mos na bini terrorista nga sirija fundrrina na pordhoset emrin e shqipris

 • Protesta të pa shmsngura per rrezimun e kushtetueses...është skandal ç'far ka ndodhur dhe toleranca që po vazhdon dhe tregon drejtësia në Shqipëri me politikanët dhe oligarkët e krimit dhe të korrupsjonit

 • 😗😗

 • Ne shqiptaret injorancen e perdorim per zgjuaresi ,dhe si ka mundesi qe injoranti i di te gjitha

 • Mbrojtja eshte Amerikane, se me Ngjala nuk mund te mbrohesh se te rreshqasin kot me kot.

 • Oj shqipe po ti flet kot moj leri te flasin te tjeter te mendimin e tyre po me Mevlanin pse flet pa edukat sepse Mevlani esht shum edukuarbravoo Mevlan mos jep përgjigje shqipes s'ja vlen

 • Irani ska buke te haje , Ban si gjel jevgu , Israelin e mbron gjith bota

 • Na plasi raku.

 • Mjer shqiperia qe renkon

 • Banakieri🥴🥴🥴🥴

 • Ngushllime familjes . ishallah do gezoheni prap 🙏

 • A fiket zjarri me gjethe pemesh? Shtet leshi qe nuk ka as zjarrfikse ,dhe ato 2 cope qe ka I moren dhurate nga BE ja ,nuk fiket zjarri me bidena me uje ,po blini pajisje se late name ,mos I vidhni leket e popullit me tendera korruptiv po blini zjarrfikse ,e ,njejta situate cdo vite ,o qeveria e korrupsionit, o Rilindja qe vet linde dhe popullin e vdiqe ,o spiunet e komunizmit, Amerika ju a marrte hakun ,se populli eshte I lodhur ,si ato makinat e viteve 60 ,pa Fuqi 🤣🤣😂😂

 • Hahahahahha

 • Te kem gje ne dor i gropos per se gjalli

 • E arab veq shqiptar sjan kta ne jemi popull Ilir skemi pas kurr gjak arabi deri sa na pushtoi turku rroft heroi i yn Skender beu 🛡⚔️

 • zoti na rujte

 • Nuk ka asnj nxenes se se mbane mend emrin e mesueses apo mesuesit te fillores,, kurse si ju jane shum me nder me thëne..

 • Njishat e lushnjes nfakt skan qen keq jo. Te vrisnin naten e tqanin diten. Po skan qen si nasi 😂

 • Unë. Mendoj se zjarret janë të qëllimshme nga dorë e brendshme apo e paguar nga jashtë pse sbinin zjarre në kohën e Enverit apo në vendet shumë të nxehta Afrika e që janë të dobëta ekonomikisht etj etj

 • Lajme rrum palle...KOSOVA ËSHTË SHTET SI VENDET E TJERA EX JUGOSLAVISË Serbija po mundohet të paguaj dipllomacinë e korruptuar të vëndeve pa kushtetuta per të mos njohur Kosoven ... Boll që ta njohi SHBA, Germania dhe italia të tjerat janë në shërbim të korrupsjonit...

 • Kujt po i rruhet ke ky emisjon qelbsirash !

 • Dardanet jan shqipe

 • Mesuesi I fillores ka me shum vlera se ju Juristat,, prandaj duhesh ta çuash lapsus ose te kerkosh falje puplike..

 • Gjithmon ja kena pa sherin politikanve shqipni

 • Sa mir do ishte sikur te kandidoje per kryeminister ne shqiperi politikan me parime si kurti si shohim qysh ne kohen e skenderbeut te madh ne shqiperi. shyqyr qe interesat e amerikes coincidonin me interesat shqiptare po' te ishte per politikanet tane na kish mare lumi me Koh.

 • Po ku jane qytetaret e shqiperis ore- a nuk kan sye vesh-

 • Qeveria kurt me keqja ne kosov

  • @Diana Cika 2 thes miell eshte shtrenjte,ka disa e shesin dhe me nje pako oriz

  • Qeveria Kurti eshte vet populli i Kosoves. Fatmirsisht jemi shtet demokratik dhe ne populli vendos. Nuk sherim voten ne as per nje shtepi e jo me per 2 thas miell

  • Haha çfar po thu mor

  • Ec bre qyrr,kush je ti qe gjykon

 • Rama tradhtar shpifur do te shese shqiptaret ma shqipetaret nuk do pranojne ,ide shum e rreskshme kjo sepse eshte ne dem tone. Rama merton burgun sepse te tradhtosh vendin ku ke lindur eshte shum e rende per nje kryeminister.

 • O Kina e ka lëshuar ni satelit e u ra në Turqi😅😅😅😅😅😂😂😂

 • Pervec femijeve, kto asnje nuk meritojn riatdhesim.

 • Mos o njerez ca I besoni ketyre mashtruesve, largohuni nga kto vaksina

 • 🇽🇰❤️🇦🇱

 • Kurt ja fute kote Kosova e pranoj minishengenin ne takim me Trampin tani del kunder Rama zbaton porosite e America's dhe Europe's levizja e lire e mallrave dhe njerzeve eshte per te mire te ballkanit dhe Kosova dhe jo te rrine ne kufij te vuajne

 • Gabim bet qe I kthyet dhe ato prostituta te isis'it. Shteti ti mari ne pyetje dhe ti fusi ne burg ato karakurvat

 • 😕😕

 • Ramoviq flet sikur te ishte femije! Nuk e njeh historine Rama? Te leme te kaluaren, thote Millosheviqi i ri, ndersa ne te njejten kohe thote Kosova eshte serbi! Absurd! Rama duhet dhene doreheqje menjehere! Rama deshiron te mbushe Shqiperine me viqa!

 • Ndoshta kan frik se po i denon shteti ktu prndaj ndoshta refuzoin me ardh knej Zoti ua lehtesoft te gjithve

 • 😠😠😠😡😬👇???👉🌍2030👈👎😭

 • Tanzania spo Na njofka me Etiopin dhe Uganda 😂😂😂😂😂😂😂hec more pirdhuni

 • Milaim zeka Baton Haxhiu e Edi Esad Pasha Ramoviçi janë pordha e sërbofilizmit që kanë promovu faljet e tokave Shqiptare po populli i Kosovës e njeh këtë bërllok rrugaqesh që veq leh si qeni i lidhur për koshi.

 • Amon na tregoni dhe kur te boj naj pordhe se s'po na ze gjumi. Jemi shume ne merak.

 • Allahu i madhruar sheh edhe dexhon shum mir

 • Fatkeqsit godasin edhe vendet muslimane po ata n turqi veq emrin e kan se punt i kan sit qafirave

 • Boll vetem Hajnin qe e ka ndaluar mjafton bravo 👏 Kurti

 • Bravo edi rama apo jo top channel?

  • Rrofte Shoku Rama tna rroje partia 🤪

 • O zote dhe qeni eshte me i mire se keta si te beri zemra moj qelbesire dhe dilni ne greve pastaj per dhune po ti do djegur e gjalle se me plum vdes kollaj o qelbesira

 • Top UFO channel news.. KAN ARDH PER FASULE 😂😂😂😂

 • Tallje bythe me spond...

 • Sapo kisha lexuar dje ne internet( dhe u habita) qe ShBA e mbeshtet Ilir Meten, bile e konsideron shtylle stabiliteti ne Shqiperi?! Nuk e besova, por me kete lajm qe po shoh sot u binda. Po ashtu i njejti artikull qe lexova dje (ne anglisht) rrefente se si Amerika e mbeshtet plotesisht mini shengenin. Edhe kjo gje u vertetua plotesisht me kete lajm te vizitave ne Beograd dhe ne Tirane te Richard Grenell.