Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021

Objavljeno 5. apr. 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLcd Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev

 • Vaser

 • Atdheu e andi e kan zbukuru emisionin jasmina edhe ola

 • qr 20min reklam vetem per 1 App vari lesh 4euro ne muaj kush eshte Ai i "menqur" qe e shkarkon dhe paguan per ket vk App😑

 • Antonela ik ik nga aty moj poshtersir se je femra ma e poshter qe mban toka

 • Atdheu dhe Antonela jane bere si ajo gjella qe thartohet kur nuk e fut ne frigorifer...e keni parasysh ca ere bie ..

 • Ofendon rend atdheu antonelen.ofendon antonela atdheun.dhe ne fund ne sqarim kerkojn falje njeri tjetrit.turp per dyt.erdh koha qe tha nana vet koha tregon sakt

 • Bora Zemani - Të kesh kujdes të madh se si sillesh me personazhet e përputhen. Mos u bej injorante e dorës së parë, mos e prish emisionin me gojën tënde të ashpër. Ti je thjesht prezentuese dhe prezento, mos i pengo emisionit ori egoiste e poshter. Mos na qëndro ti neve ftofur ose ngrohur ti nuk na intereson na interesojnë personazhet. Flliqësirë.

 • Te dy jan nje karakter Te dy jan baxhella

 • Sa zhgenjim me ke dhene sonte o Antonela hodhe poshte betimin e babit tend per nje njeri si atdheu.Turp

 • Na plk

 • oct

 • Atdhe dote rrafi olta or cun Antonela don te boi shou nuk ishte as gje e vertete midis jush car u fol jeni te dy aktore te forte

 • Sa zhagavin je Antonela ti sile llaf pa then Atdheut

 • Arrove Mevlanin mi aktore se aty ishe per Mevlanin

 • Domethen ste paska puthur me zor o mashtruse the me puthi me zor the me previ ne bese

 • Sqarou me nji Antonel mashtruse se mos thuash qe don Atdheun mi sic kishe ardhur aty vec per Mevlanin

 • My song

 • Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.

 • Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..

 • Jeni shume te mir😍

 • Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje

 • Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

 • erdh luani i sindit

 • Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫

 • Urime nga Norvegjia

 • Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte

 • Addhe je ma i miri

 • Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.

 • Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!! Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi... E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole... Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo... Andate a cagare 😂...

 • Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages

 • Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣

 • Falcifikim emisoni!

 • Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂

 • Na e ka shpif kjo Antonela.....

 • Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet

 • Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”

 • Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real

 • Si kthehet atdheu 2 Million klikime

 • Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah

 • OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT

 • O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃

 • Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...

 • Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!

 • Shume i bajatshem bre

 • FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..

 • 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

 • Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik

 • O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo

 • Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮

 • zhdukeni antonelen nga programi

 • Rinian je shume i mire bravooo

 • Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.

 • Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj. Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu

 • Po ke shikon me inaat ky t...pi

 • Xhdo, xhithsesi , pelçimi.. Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....

 • Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen

 • Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲

 • Sa

 • Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe

 • Jemi shum mzor per ato

 • Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu

 • Duhet beshty antonela

 • Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!

 • sa min zgjati ky takim tani?!

 • NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.

 • opa

 • Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap

 • Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam

 • Ishalla perputhen ca t'them

 • murat e dheve qetash

 • keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔

 • Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..

 • ALLAHU AKBAR

 • Inshallah krejt du vdekin

 • Ishallah krejt du vdesni

 • A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston

 • Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!

 • Ca skenari o zot U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮

 • E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Turli

 • Qa rq atdheu I paftyre

 • Mos e merr atedhe antonelen te lutem

 • Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend

 • Varikarset e perputhen

 • Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.

 • jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova

 • a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮

 • Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh

 • Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo

 • Ku cfar cifti i mire

 • Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng

 • Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋

 • Gja pa ba spo lan femrat per pak fam

 • Antonella e flliqte

 • Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩

 • Juli me tel mbrapsh bhahahahaha

 • Ajo osht një djall

 • Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija

 • Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...

 • Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️