Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

Objavljeno 6. apr. 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLcd Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev

 • Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂

 • Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek

 • Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

 • Karabaxhella

 • Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

 • Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

 • P

 • Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

 • Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

 • Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

 • 21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

 • Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

 • uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

 • bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • ylli geljani

 • Edhe une boks baj edhe shenja kam

 • Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

 • Te ha blerimi hahahahah

 • Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

 • GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

 • slcd.info/drink/video/tZxinM-itMnOs3g

 • Giljani 💥👏

 • Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

 • 1

 • O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

 • 👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

 • Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

 • Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

 • O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

 • Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

 • Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

 • Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

 • 54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

 • Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

 • Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

 • Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

 • slcd.info/drink/video/nWiAu8mC3JvguHg

 • Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

 • Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

 • Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

 • Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

 • Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

 • 18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

 • Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

 • Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

 • Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

 • Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

 • na keni ca trapin me ket perla shopin

 • Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

 • Princi te lumte goja!

 • Antonela shko pastro ne Itali

 • Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

 • Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

 • Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

 • Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

 • Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

 • O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

 • Bravoooooooo Gilian

 • Bravoooooooo Arian Konomi

 • Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

 • Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

 • U ka dalë boja ,thjesht skenar

 • Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

 • Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

 • Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

 • HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

 • Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

 • Oooo idiote femer ooo antolela

 • Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

 • Bravo Rinian

 • Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

 • Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

 • Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

 • Ato 3 goca po e prishin emisjonin

 • Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

 • ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

 • Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

 • 55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

 • E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

 • 👍🏻

 • Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

 • Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

 • Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

 • E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

 • Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

 • O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

 • Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

  • Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

 • Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

 • Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

 • Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

 • Princi bravooooooo

 • Bravo Riniani...

 • Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

 • Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

 • Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

 • Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.