Fiks Fare, Episodi i plotë, 21 Korrik 2021

Objavljeno 21. jul. 2021
Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on SLcd Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komentarjev

  • A nuke te lejon gruja e juaj apo nuke lejon rregulli si je ne Greai Ta kethejsh koken mbrapa eshte velli i juaj ju ke bere nje zonje dhe emri i shenjet NANA MMEEERRRE DHE JO NE INTSTITUCIONE NUKE TE JEP KUSH DREJTESI KA HUMBUR DREJTESIA

  • ...vetem per faktin qe nje vella , KUJDESET per Vellane ne kete kohe "mete per vete" , Ai DUHET Ndihmuar sa me shoejt sa me mire !...e dhimshme !...eshte e rralle te qaje Burri !

  • O shtet i koruptuar o legena