Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Objavljeno 21. feb. 2021
Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLcd Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komentarjev

 • Hey we appreciate you using our music but you must credit us to use the music otherwise you could get a copyright claim

 • shqipja Queen

 • Μαnfund i dol fjala vllezerve lleshi plasi dhe dajaku😂😂😂jan super yje

 • Data 28

 • ♥️

 • Ishalla nuk kthehet ai harbute ERI AI ESHTE GANGO

 • Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.

 • Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore

 • Palim total nga Juli

 • Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil

 • Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh

 • 15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak

 • Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.

 • Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!

 • Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.

 • O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?

 • Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂

 • Si i shkojne servilat mrapa

 • Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...

 • Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣

 • Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡

 • κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱

 • Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !

 • Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide

 • Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

 • Ashtsex

 • Me mbrojt

 • Glückli

 • Vellamoterbashkim

 • Veqesesesenipluher

 • Bota eshte

 • moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Punpapun

 • Ejsidi

 • Segzistonledhatime

 • Gabimeat

 • Gabimeat

 • Sesh zakonisht

 • ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

 • Pravo juli

 • Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

 • arjan konomi mkalli hahahahhaha

 • Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

 • o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

 • Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

 • Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

 • Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

 • Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

  • @abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

  • Sindi eshte shume e mire

 • E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

 • Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

 • Sidi ke shum dret

 • Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

 • kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

 • Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

 • nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

 • ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

 • .

 • E kan qa

 • Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

 • Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

 • Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

 • Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

 • Sindi eshte shume e mire

 • Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

 • O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

  • Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 • Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

 • Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

 • Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

 • Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

 • 15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

 • Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

 • Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

 • Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

 • O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

 • Arjani be like: hajdeni te baba

 • Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

 • Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

 • Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

 • Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

 • Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

 • naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

 • Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

 • Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

 • o Juli ti qenke tip ore bravo prz

 • O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

 • Ana je as

 • Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

 • Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

 • Super

 • ♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

 • O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

 • Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

 • H

 • Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

 • Respekte Arjan konomi je shum I mir

 • Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

 • Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

 • Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene