Top News - Një udhëtar në kohë...??? Ka vizituar 2027-ën; njerëzimi është zhdukur

Objavljeno 21. jul. 2021
Një udhëtues në kohë pretendon se ka vizituar të ardhmen dhe ka ndarë disa foto shokuese që tregojnë zhdukjen e njerëzimit, me ndjekësit e tij në Tik Tok.
Javier pretendon se ka vizituar të ardhmen, në vitin 2027 dhe ka hedhur sugjerimin se nuk kishte mbetur asnjë njeri por ndërtesat dhe makinat ishin ende ngado.
Përdoruesi i medias sociale, që poston nën emrin I vetmi i mbijetuar, postoi videon e parë të tij më 13 shkurt, duke treguar qytetin e Valencias në Spanjë, të zbrazët, pa asnjë njeri përreth. Sidoqoftë, energjia elektrike dhe interneti duket se fundksionojnë mirë. Javier shkroi nën këtë video: U zgjova në një spital dhe nuk e di se cfarë mund të ketë ndodhur. Sot është 13 shkurt 2027 dhe unë jam krejt i vetëm në qytet. “Njerëzimi është zhdukur”, vazhdon ai duke shtuar: “Nuk është askush në qendra tregtare.
Edhe pse dyqanet janë të shkreta, raftet janë të mbushur me rroba apo sende të tjera. Pas postimit të tij të parë, akoma më shumë video të qytetit të zbrazët pasuan dhe shihet në to se nuk ka asnjë aktivitet njerëzor.
Javier shpesh ndan foto të jetës së tij në të ardhmen dhe pretendon se ai ‘ka ngecur’ diku në kohë dhe se po përpiqet të gjejë një mënyrë për tu kthyer në 2021-shin.
Pamjet: AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on SLcd Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komentarjev

 • I them unë si të kethehet ne 2021 shin..../ Te marrë nje çekan dhe ti bjere kokes, mbase rregullohen vidhat që i kane zene ndryshk.... Keshtu dhe truri do ti funksionojne normalisht.../

 • Mut te haje ky hajver si e quajne

 • Jepi Kalloit xha sul se folim nrregull 😂😂😂😂😂😂😂

 • Po ky vet qenka vetem ne tjeret jo

 • Boll se lat nam me keto qe tregoni ju

 • Planeti jon pa njerzit nuk I shtyn dot 2 muaj pa u shkaterruar vet VTm nga kompanit e naftes, gazit, nga digat e hidrocentraleve , sepse pa njerzit per ti mbajt n kontroll cdo gje del nga kontrolli dhe behet katastrof, ky del e ben video ku cdo gje esht perfekte dhe thot jam I vetmi njeri 🤦🏻‍♂️

 • Keto jane budallalliqe jeni ngjoja e kanal Televiziv serioz ju te Top-channel.tv ci keni keto gjera. Jeni ne Rregull.

 • Ne shqiptarët nuk zhdukemi kaq shpejt se jemi 100 pas të tjerëve🙂🙃

 • Paska egzagjeruar me kerpurdhra helmuse KY tipi

 • I duhen ca klikime.dhe flet gomardheqe

 • Tashti budallejt jane e ardhmja e njerezimit. Jane specie qe udhetojne lehtesisht ne vitet qe s'kan ardhur ende.Dhe me shume vshtiresi rikthehen me piken e nisjes.

 • Udhetari ne KAKË 🦧

 • Ahahah 😂 foto nga Corona Viris lockdown

 • Ja paska fut k,,,,,,, n shpulla ky hajdari😅😅

 • Ki i smunt konka po lini kta pallavra

 • Pershendetje Topi nga 2050 😀😀😀

 • Lajm i madh ky...

 • Ka pare filmin (legjenda Jam une) do ti kete ngel ne mendje

 • Ky qenka sikupat i njerzimit

 • O zot i madh nuk hap dot tel se vetem lajme pa krip turp ju vrafte zoti pse per kto lajme ka nevoj njerezimi ne kto koh qe jam te trazuar cik nga kovidi cik nga vaksina ju rafte nje pik ishalla per kto lajme nnjerezimin e ka i madhi zot ne dor jo nje i lajthitur nga trut 🤕🤕🤕🤕🤕

 • mire ai ka ikur nga mendja por edhe ju qe e publikoni ke ik per lesh yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kaq poshte ka rene tch

 • Futja pordhes. Ishte ne nje bote paralele.

 • Kem faj ne qe e klikojm e ndegjojm kete lajm palidhje phaaa. ,Po ashtu qysh eka shkru Zoti ka me ndodh e jo qysh shohin andrra Disa.

 • o koh karantineee lock down edhe aka pa as nje rob jasht edhe ka harru me ndru kalendarin ntelefon edhe ka pretemdu se ka qen ne 2027😂😂🥴🥴🥴🥴

 • Kam pordh një ditë, dhe pordhë time e kam pa tuj fluturu së bashku me Alienët ,😆😆🥳Merreni si të vërtet dhe bëjeni Lajm Kryesorë 🤮🤮

 • O noku keputi viz tjeter mase del ne 2037

 • i ka ber fotot vjet ku nuk kishte kemb robi 😒😒

 • Ilacet me orar amon

 • Bo do i bika vetem me dore

 • Koha e quarantined hahaha

 • Lat nam o kanal nam.

 • Hajde o shoku 1 here ne shqipri a ka shqiptar qe hajne grosh🤣😂🤣😂

 • A ma gjen dot ky qe udheton ne te ardhmen sa femij do kem meqe jam beqar

 • Leni mare pordhat e kalunja e ardhmja kte kerkush sun e ban

 • mos o nai video karantine o dagu

 • kjo nuk osht e vertet kjo vido osht bër ne koh Pandemije mos rren e na myt krejt Allahu ju vraft

 • Po shkojm drejt kesaj katastrofe , njerezit po vdesin si kafshet edhe rruges plazheve ne shtepia kudo nga vaksinat. Ndoshta nuk do vdesin te gjith por shum prej tyre sigurisht rreth 70/80% e te vaksinuarve do na lene vitet e arrdhshme.

 • Po lali po😂😂 pse ne 2026 akoma ka shenja kembe ne rere 😂

  • @Alketa Keta o plak I gjithe plazhi ka shenja 😂 aqe shum ka levizur

  • jane kembet e te mbijetuarit

 • Paska qen ne ankth me duket ose ka pa ndonje enderr

  • Po unë vjet e kam par lë veten të vetme në planet dhe nuk jan aspak halucinacione bile para një muaji zhdukjen e planetit në Hapësirë sikur nuk kishte ekzistuar asnjëherë dhe tjetra në fund të këtij shekulli Europianët do dominohen nga raca që vet e kanë urryer e cila ka nisur qy në fillim të këtij shek pra do jetë në minorancë qyterarja

 • Ndrro barin shoku,se berballon dote barin e forte,pije pak me te lehte dhe shiko reagimin,

 • Ky " udhetari ne kohe" paska fluturuar nga trute, po ju te tv qe jepni kete si " lajm " a jeni ne 2021 apo paralel me " udhetarin" ? Te ardhmen askush ne bote nuk e di pervec Allahut qe eshte Krijuesi i njerezimit dhe i cdo gjallese e gjithcka qe ka kjo bote. Njeriu normal nga ana mendore , nuk munde te dije se cfare do t'i ndodhe pas nje ore, dite apo jave , sepse kjo eshte nga ceshtjet e fshehta per llogjiken njerezore.Cili njeri munde te dije castin se kur do te vdese? A nuk eshte kjo nje ceshtje qe i perket se ardhmes per cdo njeri? Edhe kjo perralla e " udhetarit" eshte nje histori e sajuar per llojin te pergjumurve.

  • @fatbardha triglione .Te fantazosh nuk do te thote = realitet , por te mashtrosh veten me iluzione boshe .Le te dale ndonje fantazues dhe te na tregoje se kur do te vdese dhe vendin se ku di te vdese, meqe i beson fantazise , por dobesia e njeriut shkon pertej cdo realiteti , kur dihen qarte deshtimet e shume eksperimenteve ne fusha te ndryshme.Sa enigma ka ne trupin e tij njeriu , qe per miljona vite jete ne kete bote, nuk i di ende sikurse deshtoi teoria e Darvinit per prej ardhjen , i cili pretendonte se njeriu ka origjine nga majmuni, por " evoluoi" me kalimin e kohes ne gjendjen qe eshte sot, nderkohe vetem para ketij shekulli shkenca e mjekesise vertetoi te kunderten e asaj teorie , qe eshte edhe realiteti absolut i pandryshuar qe nga krijimi i njeriut te pare ne bote, dhe i tille do te jete sa te kete jete mbi toke, qe nje fetus ne mitren e nenes zhvillohet neper disa faza gjate 9 muajve , deri sa lind i plote me te gjitha organet e trupit dhe funksionet e tyre jetike.

  • Por ama Perëndia t'a ka dhënë dhe mundësinë të parashikosh të ardhmen kot nuk fantazojmë të gjithë apo ëndërrojmë pra është aftësi e trurit por kuptohet dhe për ardhmërinë po vet në dorë e kemi qytetarja

 • Edhe topi si i merr parasysh keto lajme 😂

 • Rri mos hajde.2021 se qenke budalla thuji rri.2027 🍆🍆🍆

 • Po fluturon nje gomar.....

 • Hahahahahhaha..

 • Sa media serioze dhe topi 🤣

 • Si paska pir ilaçet sot ai psikopati bashke me keta gazetar psikopata qe haryhojn kohen me keto budalliqe.

 • Media e degraduar ,Meruni me ATO qe po ndodh ne shqipri me varferin e njerzve te ndershem me realitetin ,se keni shansin ne kte bot te beni gjen e duhur ,Jo te jeni bashk me te keqen do te jepni shpjegim ne diten e gjykimit te gjith

 • mos paska ardhur thanos ne tok qojeni nga gjumi kete edhe top channel malli shum i keq qenka hahahaha

 • Nuk di si sju ka ardh turp me vendos në TV si lajm 😂 😂 😆 That’s so embarrassing 🙈

 • Po rërën kush e kishte shkelur, jot ëmë?

 • 🤑🤑🤑😝😝😝😝😪😪😪😴😴😴😴😇😇😇🤡🤡🤡🤡☻☻☻☻☻☻

 • Mir ai i shkreti, po ju si portal kurvash që jeni ,skeni me çar mereni, ju q...robt,

 • 🙈😂🤣🤣

 • Sa budallej qe jeni dhe ju, ai ka fshi njerzit me modifikim

 • futja dikush dy tre shpulla kthehet ne 2000 sa hap e mbyll syt hahhah

  • @Mark Hajati flm,epo edhe keto portale qe mirren me keso lloj filmash fantastiko triller hhaha ani thoshin shikojeni videon rruget e boshatisura normal qe munden me qen video nga koha e pandemis kur ishin te gjith brenda ,pastaj ai tipi thoshte dyqanet te furnizuara e pa konsumator hahahah kush i furnizoj pasi ishte zhduk njerzimi? garant dikush qe kishte ec 1 jav para kohe hahahah une se di disa qe thon keshtu se me qfar udhtuan ata para kohe me tren te kines qe kan shpik tani spo me raket astronautesh hahha sa qesharake veq me mendu keto gjera epo sishte dhe aq keq sepse mduket veq 7 vite para ishte ik ai hahahase ka disa thon qe kan ik dhe jan ne vitin 3000

  • Te pershendes per Trapi fantastike. Nji terapi te tille meritojne dhe keto qe na surdisin me lajme fantastike idiotesh.

  • Hahah

  • 😂😂😂😂🖐

 • Vetem ai ngel asnje tjeter po ne nga erdhem

 • Havieri paska ikur per lesh , qe kur mallin e shesin shqipetaret havierit dhe huljos i ka ikur petulla efekt anesor

 • KETO MUND TE JENE VIDEO TE REALIZUARA NE KOHEN E MBYLLJES NGA PANDEMIA DHE I PARAOET SIKUR JANE TE 2027 TES

 • Gjysma e Njerëzimit vdiq nga Virusi Delta dhe nga Vaksinimi. Çereku i gjysmës tjetër të Tokës u vra nga një Luftë Illuminatore gjatë Eksperimenteve Robokaliptike, si dhe Zombolobalia. Ndërsa çereku i Njerëzve prapë të anës tjetër të Tokës, u shpëtuan nga Alienët e Dritës Hyjnore, dhe procesori shpëtimit u bë në Malin e Tomorrit. Ca Njerëz të tjerë u strehuan në brendësin e Tokës, në zonën e Kurorës Siriuse Dodoniale.

  • @Paolo Vukelaj po i bente shteti skllaverim njrz po do vi dita sa te vin te miret e Drites Hyjnore e ti bjn pluhur e hi kta rraca Reptiliane dhe Dragozdiane me gjith illuminat e anunak

  • @Tomi Bushi une Tash edhe besoj ca flet sepse njerzit u trajtuan si dele kohe pandemie

  • @Stop Injorances nxenesi i alfred cakos asht ky hahahah

  • Ja dhe një shqiptar që parashikon të ardhmen... Largojeni Alfred Çakon nga ekrani se po merr njerëz në qafë.

  • @Paolo Vukelaj kemi koh por ne 2022 do filloj bezdisjet kercenimet dhuna e shteteve qe do kundervihen popullit me detyrim nese njerezit nuk veprojnë morren fund

 • Jan mbyll nexshtepi te gjithe

 • A shkoj e mar me dacia

 • Hahaha

 • Hikem o vlla per lesh. Asgje spo ndodh thjesht po na bejn shperlarje truri sherbetort e djallit

 • Roje supermarketi normal video 3 nates njerzit gjum ...plus karantina ben te veten....se lek merrni per nje klikim se vec tu rrejt ngelet pandaj

 • Mos i ka ber dem vaksina

 • Havieri ka ngec në kohë po videot po i hedh në 2021 😅😅😅

 • E qato ferkem ne plazh ka dulen?

  • Naten jerum u qu e i ka ba e taj nsaba ka ba video

 • Po keshtu si ka ardhur koha me keto viruse dhe vaksina ndoshta edhe shuhen 🤣

 • O zot sa njerez me pasoja ka lene covid🤣 nejse .....in bocca lupo Havier buon guarigione 🤦‍♀️

 • Mos pi shum hashash o robo

 • E paska mare drejtimin e Kazanit Alfred Cako!😂😂😂

 • Videot e karantines